•   Televisie Online -TV zenders -Albanië 

Albanië

A2 Albanian  Albanië / Algemeen
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 60
3 van de 5
6 stemmen
ABC News  Albanië / Nieuws
ABC NEWS is een informatiekanaal dat 24 uur per dag / 7 dagen per week nieuws brengt en toegang biedt tot alle soorten informatie van het land, de

  • 80
3.7 van de 5
24 stemmen
Albanian TV of America  Albanië / Algemeen
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 van de 5
9 stemmen
Alsat M  Albanië / Nieuws
Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit.

  • 60
3.4 van de 5
20 stemmen
Alsat Tv  Albanië / Nieuws
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

  • 40
2.3 van de 5
9 stemmen
Klan Kosova  Albanië / Lokale TV
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.1 van de 5
11 stemmen
KOHAVISION - KTV  Albanië / Muziek
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.1 van de 5
6 stemmen
Mrt 2  Albanië / Algemeen
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 80
3.6 van de 5
3 stemmen
Mrt 2  Albanië / Algemeen
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 van de 5
4 stemmen
Ora News  Albanië / Algemeen
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 40
2.3 van de 5
8 stemmen