•   Televisie Online -TV zenders -Albanië -Top Channel 

TV-zender: Top Channel
Top Channel
Land:  Albanië
Categorie: Algemeen
3.4 van de 5
19 stemmen
De laatste video's van het kanaal
Top Channel/ Lajçak: Situatë e re në procesin e bisedimeve Kosovë – Serbi
1:13
Top Channel/ Qeveria e Abazoviç në rrezik. Marrëveshja me kishën ortodokse serbe e fut në telashe
1:33
‘Ta bëjmë gruan tornitore’, plas debati në studio: Pse s’mund të punojë një grua që rrit fëmijë?!
2:28
Top Story/ Pro jetës apo pro zgjedhjes? Debati për abortin: ‘Fëmija nuk është pronë!’
1:38:28

Meer laden
Top Channel - beschrijving, beoordeling, waardering

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare.

Top Channel online - Tv live

TVSH  Albanië / Algemeen
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2.6 van de 5
6 stemmen
A2 Albanian  Albanië / Algemeen
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 60
3 van de 5
6 stemmen
Klan Kosova  Albanië / Lokale TV
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.1 van de 5
11 stemmen
Alsat Tv  Albanië / Nieuws
he particular and live reporting as well as impartiality and professional approach in doing television program, make the Dukagjini TV to be the most

  • 40
2.3 van de 5
9 stemmen
Albanian TV of America  Albanië / Algemeen
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 van de 5
9 stemmen
Tv Klan  Albanië / Algemeen
Tv Klan eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

  • 60
3.4 van de 5
37 stemmen