•   Televisie Online -TV zenders -Albanië -Alsat M 

TV-zender: Alsat M
Alsat M online - Tv live

Uitzending van officiële website
Dit TV-kanaal is toegelaten en wordt uitgezonden op de officiële website van het kanaal, Klik op de speler
Alsat M
Land:  Albanië
Categorie: Nieuws
3.4 van de 5
20 stemmen
De laatste video's van het kanaal
Mbi 100 persona përdorues apo shpërndarës të drogës janë arrestuar për gjashtë muaj në Tetovë
3:16
Домашниот бизнис бара ист третман со странските инвеститори
1:58
„Среде криза власта фрла пари на партиска забава“
1:52
Biznesi vendor kërkon trajtimin e njëjtë me investitorët e huaj
1:49

Meer laden
Alsat M - beschrijving, beoordeling, waardering

Alsat (Alsat-M) është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut dhe vendeve të tjera të Ballkanit. Programi i tij transmetohet kryesisht në shqip dhe herë pas here në maqedonisht, bazuar në konceptet evropiane të informacionit që synojnë të nxisin bashkëjetesën multietnike në Maqedoninë e Veriut. Alsat ka një gamë dinamike programesh që mbulojnë: lajme, politikë, ekonomi, argëtim, muzikë, sport, filma, seriale dhe dokumentarë.

Alsat M online - Tv live

Vizion Plus  Albanië / Algemeen
VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve,

  • 100
4.6 van de 5
3 stemmen
Mrt 2  Albanië / Algemeen
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 van de 5
4 stemmen
Report TV  Albanië / Nieuws
Report TV is een van de meest professionele en onafhankelijke nieuwszenders in het Albanese medialandschap. Het laatste, exclusieve nieuws,

  • 60
2.8 van de 5
19 stemmen
Klan Kosova  Albanië / Lokale TV
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.1 van de 5
11 stemmen
Albanian TV of America  Albanië / Algemeen
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 van de 5
9 stemmen
Rrokum TV  Albanië / Algemeen
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 van de 5
6 stemmen